Jít zpĕt k Ford Credit Online Service
 
  Změna příjmení klienta a změna trvalé adresy  
     
 
Pokud došlo ke změně Vašeho příjmení a (nebo) ke změně Vaší trvalé adresy, oznamte nám prosím změnu prostřednictvím formuláře Oznámení o změně příjmení a (nebo) o změně trvalé adresy. Za účelem zobrazení formuláře budete potřebovat Adobe Acrobat Reader. Pokud nemáte požadovaný software ve vašem počítači nainstalovaný, následujte prosím odkaz níže a software instalujte.

Stáhněte si Acrobat Reader z adobe.com

Tento formulář si můžete vytisknout a vyplnit ručně nebo jej můžete vyplnit elektronicky a tisknout až poté. Pokud dáváte přednost elektronickému vyplnění formuláře, doporučujeme Vám vytisknout si jednu kopii k uložení i pro Vaši potřebu (uložení elektronické kopie vyplněného formuláře Vám nebude umožněno).

Originál vyplněného a vytištěného formuláře prosím podepište a zašlete poštou na naši adresu uvedenou níže. Prosíme o přiložení všech požadovaných příloh (viz formulář).

FCE Credit, s.r.o.
Karolinská 654/2
186 00 Praha 8

Pokud preferujete zaslání Vaši žádosti e-mailem, pak originál vyplněného, vytištěného a podepsaného formuláře (včetně všech požadovaných příloh) naskenujte a zašlete nám jej na adresu creditcz@ford.com.

Děkujeme Vám za využití naší on-line služby.

 
 
  Co byste rádi udělali?